Колекціонери часто надають значної цінності не лише монетам, а й деяким банкнотам, ціна деяких із яких може досягати десятків тисяч гривень.

Особливим попитом користуються банкноти із серійними номерами, що складаються з однакових цифр. Детальну інформацію оприлюднили у Instagram-публікації Violity.

Банкноти, які приваблюють колекціонерів, оздоблені естетично привабливими серійними номерами. Це може здатися незвичайним, але факт залишається фактом: колекціонери готові платити значні суми, які іноді досягають десятків тисяч, за банкноти з відмінними серійними номерами.

Експерти рекомендують перевіряти серійні номери на банкнотах, що є у вас, так як там можуть виявитися цінні купюри, які можна вигідно перепродати.

Якщо ви думаєте про продаж унікальних банкнот, Україна надає такі можливості, як аукціони на таких платформах, як Violity, Crafta та форум ITC Coins. Перед тим, як виставити свою банкноту на аукціон, рекомендується звернутися за порадою до експерта, щоб точно визначити її справжню вартість. В іншому випадку банкнота може бути продана дешевше за її реальну вартість.

Популярні статті зараз

Чи зливає ПриватБанк дані ТЦК: фінустанова надала відповідь і шокувала користувачів

Дихати все важче: українці не зможуть працювати без цього документа

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

"Скандал у Сільпо": українець звинуватив мережу у торгівлі гуманітарною допомогою

Показати ще

Нагадаємо, оздоровте себе: секрет користі медової води та як її приготувати

Раніше «Акценти» повідомляли, висунули купу нових вимог: це позначиться на кожному українці

Як повідомляли «Акценти», реєстрація на нову грошову допомогу: доступна відразу у 4 містах