Членкиня Комітету з питань бюджету Леся Забуранна розкрила оптимістичні новини щодо фінансового стану України, зокрема, у контексті нещодавнього підвищення мінімальної зарплати та індексації пенсій.

Вона зазначила, що державний бюджет на 2024 рік був ретельно спланований із передбаченням коштів для цих цілей.

Під час формування бюджету було враховано двоетапне збільшення мінімальної зарплати: спершу до 7100 грн, а з літом – до 8000 грн. Леся Забуранна підкреслила, що видатки на заробітну плату та пенсії вважаються пріоритетними, і держава гарантує їх виплату.

"Зарплати та пенсії – це ті видатки, до яких ми ставимося з особливою відповідальністю. Вони є непорушними та захищеними від будь-яких коливань. Так, із підвищенням мінімальної зарплати та індексацією пенсій в Україні можна бути впевненим у стабільності цих виплат", - розповіла нардепка.

Вона також нагадала про індексацію пенсій, яка стартувала 1 березня і означала підвищення на майже 8%. Забуранна запевнила, що на такі виплати в бюджеті виділено достатньо коштів.

Популярні статті зараз

Чи зливає ПриватБанк дані ТЦК: фінустанова надала відповідь і шокувала користувачів

Дихати все важче: українці не зможуть працювати без цього документа

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

Показати ще

"Гроші на ці важливі статті бюджету вже зарезервовані. Ми уважно стежимо за економічною ситуацією та робимо все можливе, щоб забезпечити наших громадян усім необхідним", - додала вона, надаючи впевненість у фінансовій стабільності країни.