Українцям розповіли про те, що останнім часом дешевшає дуже популярний продукт, який потрібний у кожному будинку. Зараз йтиметься про соняшникову олію, яка стає доступнішою.

Відповідну інформацію розмістили на сайті новин «bizagro»

Як повідомляється, наприкінці квітня можна було помітити нові ціни на олію. Наприклад, звичайна пляшка «Олейни» 850 мілілітрів сьогодні торгується в середньому по 59,76 гривень, що на 3 гривні дешевше, ніж у березні.

Проте варто зауважити, що у різних супермаркетах можна побачити різні ціни. В Ашані "Олейна" продається по 64,6 грн, у Новусі - 49,99 грн, а в Метро даний продукт продається по 64,7 грн.

Подсолнечное масло

Популярні статті зараз

Кому належить ринок? Як комунальне майно Івано-Франківська опинилося у центрі правового конфлікту

Гучна афера холдингу "Креатив": що зараз з нащадками Андрєм Татарченко та Ярославом Гордієнко

Сотні українців щотижня їдуть до Росії: маршрути майже з усіх обласних центрів

Крохотный топик и идеальный пресс: звезда "Кухни" Катя Кузнецова порадовала стройными формами

Показати ще

Якщо говорити про таку торгову марку, як «Щедрий дар», то олія подешевшала всього на 15 копійок. Сьогодні середня ціна за пляшку соняшникової олії у 850 мілілітрів «Щедрий дар» складає 65,6 грн. Наприклад, у Новусі вона коштує 63,79 грн, а в Ашані – 67,4 грн.

Так, падіння цін не значне, проте це може порадувати, оскільки олія необхідна в кожному будинку.

Якщо говорить про інші продукти: овочі, м'ясо, фрукти, то вони продовжують дорожчати. Особливо дорогі зараз томати та огірки.

Овощи и зелень. Фото: скриншот YouTube-видео

Важливо зазначити, що експерти попереджають про зростання цін на овочі до літа.

Читайте також:

Варто робити запаси: популярний в Україні продукт вже другий дорожчий, і це лише початок

Знову 100 гривень за кілограм? Що буде з цінами на гречку