У червні вони знизилися до двозначних, але все ж таки залишаються високими і недоступними для більшості громадян.
При цьому в другій половині червня прогнозують нову хвилю подорожчання черешні та одночасно зниження якості ягоди. Такими прогнозами поділилися аналітики проекту EastFruit.
Нинішнього року українцям низьких цін на черешню чекати не варто, оскільки основний регіон її вирощування залишається в окупації. Тож знаменитої мелітопольської черешні на ринках не буде. Натомість доведеться задовольнятися імпортною черешнею та врожаєм з неокупованих територій.
Після три і чотиризначних цін на цю ягоду, що потрясли українців в середині травня, до початку літа вартість ягоди знизилася. Терміново збивати ціни довелося навіть імпортерам, оскільки попит на ягоди із тризначними цінниками виявився надто млявим. Причому тут відіграла роль не лише ціна, а й те, що багато основних споживачів черешні, жінок і дітей, зараз знаходяться за кордоном.
Зарплату збільшать тільки обраним. Для освітян, науковців, медиків, ВПО, пенсіонерів влада грошей на наступний рік не знайшла, – Тимошенко
Призвуть навіть немічних: які зміни до мобілізації вразять найстійкіших
Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»
К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...
З появою вітчизняних ранніх сортів черешні ціни на ягоду знизилися на початку червня до 60-90 грн/кг, проте якість ягоди залишає бажати кращого.
Зараз настав час дозрівання пізніших сортів. Зі дня на день на ринок піде масово сорт "Валерій Чкалов". Це велика та соковита ягода, яка завжди приваблює покупців. Однак через дощі, які зараз накрили всі регіони України, навіть ця ягода може виявитися невисокої якості. При цьому дешевою вона все одно не буде, кажуть аналітики