Банки України продовжують зусилля щодо оптимізації операцій шляхом закриття філій по всій країні, і, за даними Національного банку України (НБУ), цю тенденцію очолює одна з найбільших державних фінансових установ.

Відповідну публікацію надали на сайті «novyny.live»

За даними НБУ, з початку 2023 року у містах України закрито 238 відділень банків. На початок жовтня в країні діяло 5090 відділень різних фінансових установ.

Загалом в Україні нині діють 63 банки, і чотири з цих банків, які мають загалом 150 філій, закрилися цього року. До таких банків належать «Айбокс Банк» (закрито 69 відділень), «Укрбудінвестбанк» (50), «Форвард» (17) та «Конкорд» (10).

Ощадбанк. Фото: скриншот Youtube-видео

Популярні статті зараз

Кар’єри – «під ключ»: як Опімах з Держгеонадра допомагає Шапранупривласнювати підсанкційні родовища

Головний "захисник" ветеранів Сергій Куніцин – суцільний скандал: розкішні готелі Європи, діаманти, рейдерство будинків і несплата аліментів

Дуже татуйована бабуся роздяглася до трусів, щоб показати, на що вона витратила понад мільйон гривень

Вот это гибкость: Тина Кароль показала необычную позу в постели, Дан Балан оценил бы

Показати ще

Серед цих банків найбільшу кількість філій має державний Ощадбанк – 1182 філії. Цікаво, що Ощадбанк зберіг позицію лідера за кількістю відділень і цього року не закрив жодне з них. На другому місці державний ПриватБанк із 1131 відділенням. ПриватБанк за рік скоротив кількість відділень на 79, очоливши рейтинг банків, які закривають офіси.

Інші фінансові установи та їхні філії, які завершили закриття за рік, включають Райффайзенбанк (329 відділень, скорочення на 21), УкрСиббанк (222 відділення, скорочення на 11) та ПУМБ (221 відділення, скорочення на 5).

Банки України

Нагадаємо, "газовий блекаут": "Нафтогаз" приголомшив українців

Раніше «Акценти» повідомляли, настане потужний дефіцит: українців готують до можливої ​​кризи

Як повідомляли «Акценти», величезну кількість ВПО грошей більше не побачать: Мінсоцполітики вже все вирішило