Громадяни України мають можливість отримати суттєву надбавку до пенсії - 837 гривень, але це стосується лише конкретної групи - осіб віком від 80 років. Таке становище закріплено в постанові Кабміну №261, повідомляє "obozrevatel".

В умовах відбору також зазначено, що претенденти на отримання бонусу повинні відповідати певним умовам, у тому числі проживати на самоті, вимагати постійного медичного обслуговування з медичним підтвердженням та отримувати пенсію за старістю.

Важливо, що особи, які отримують пенсію з інвалідності, не мають права на це підвищення з юридичних підстав.

Для подання заяви необхідно надати різні документи, такі як висновок медичної комісії про необхідність постійного догляду, паспорт, ІПН, витяг з Пенсійного фонду, що підтверджує неотримання доплати до пенсії.

Пенсия. Фото: скриншот YouTube-видео

Популярні статті зараз

Поляки на навчаннях задавили бронетехнікою своїх військових

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Распахнула халат и сверкнула "пышками": Надя Дорофеева взбудоражила фанатов пикантным образом

Показати ще

Розмір премії не фіксований у «реальному» вираженні, а становить 40% від прожиткового мінімуму особам, які втратили працездатність. Наразі цей мінімум встановлений на рівні 2093 гривень, що становить рівно 837 гривень, що становить 40% від цієї суми.

Відповідно до затвердженого Верховною Радою Держбюджету на 2024 рік, вартість життя для осіб, які втратили працездатність, має зрости до 2361 грн. Відтак розмір бонусу планується збільшити до 944 гривень.

Нагадаємо, "ми йдемо до Євросоюзу": українцям готують новий тариф на електроенергію

Раніше «Акценти» повідомляли, готуйтеся до розчарування: як дізнатися про розмір своєї майбутньої пенсії

Як повідомляли «Акценти», зірвала верх і спустила штани: Тіна Кароль без макіяжу вразила українців